Jak to działa

Zapewniamy szybki i prosty sposób na uzyskanie satysfakcjonującej pożyczki gotówkowej. Cały proces rozciąga się jedynie na 3 kroki:

  1. Aplikacja
  2. Weryfikacja
  3. Szybki przelew gotówki na wybrane konto bankowe.

jak otrzymać pożyczkę

Aplikacja


Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę od naszych Partnerów – Pożyczkodawców wystarczy, że za pośrednictwem serwisu wypełnisz odpowiedni wniosek. Nie wychodząc z domu uzyskasz pożyczkę o wysokości kilkuset lub kilkunastu tysięcy złotych. Jeśli odpowiednio wcześniej przygotujesz wszystkie potrzebne dane i informacje, wypełnienie formularza zajmie Ci kilka minut. Aby wypełnić wniosek, wystarczy podać imię, nazwisko, numer PESEL lub numer dokumentu potwierdzającego Twoją tożsamość, a także informacje dotyczące zdolności kredytowej, stałego dochodu oraz dane kontaktowe, jak adres e-mail i numer telefonu. Wniosek zostanie wygenerowany elektronicznie i wysłany do weryfikacji. Gwarantujemy, że odpowiedź dostaniesz w ciągu kilkunastu minut.

Weryfikacja


Nużące jest czekanie na zwlekającą odpowiedź z banku. Tutaj czekanie ograniczyliśmy do minimum. To znaczy, że wysyłając dokładnie uzupełniony formularz aplikacyjny czekasz na odpowiedź około 15 minut. Oprócz tego każdy z naszych Partnerów posiada własny system autoryzacji. Z reguły wygląda to tak, że należy przesłać symboliczną kwotę na wskazany adres lub dokonać rejestracji na stronie Pożyczkodawcy. Pamiętaj o dniach wolnych od pracy – weekendach i świętach. Wysyłając wniosek w tym czasie możesz spodziewać się odpowiedzi w pierwszym nadchodzącym dniu roboczym.

Szybki przelew


Proces weryfikacyjny wniosku to kilkanaście minut. Po tym niedługim czasie oczekiwania dowiesz się o pozytywnym, bądź też negatywnym wyniku rozpatrzenia Twojej aplikacji. Jeśli wszystko się udało to pożądaną gotówkę otrzymasz w ciągu kilku godzin na Twoje konto. Pieniądze będą do Twojej dyspozycji. Proste, prawda?

Nasze starania koncentrują się na tym, aby uzyskanie pożyczki było proste, szybkie i bez ryzyka. Opieramy się na wiedzy i doświadczeniu innych banków. Jeśli zaś w przyszłości po raz kolejny spotkasz się z nagląca potrzebą zaciągnięcia pożyczki gotówkowej, będziesz mógł to uczynić jeszcze prościej i szybciej niż za pierwszym razem. Wystarczy, że uruchomisz tzw. „odnawialną linię pożyczki”. Warunek jest jeden, całkiem oczywisty – musisz mieć spłacony poprzedni kredyt.

Doskonale rozumiemy obawy o bezpieczeństwo i prywatność danych. Gwarantujemy całkowitą poufność wszelkim informacjom, jakie podasz we wniosku. Ponadto, wszystkie dane są przetwarzane zgodnie z prawem oraz w oparciu o zasady naszego regulaminu i polityki prywatności. Istniejące ryzyko ingerencji osób trzecich redukujemy praktycznie do zera wykorzystując do tego specjalny protokół szyfr

Reset hasła